...
x
Надішліть запит сьогодні
Швидкий Цитата

EVSE Pro

Підключайте та керуйте сумісними зарядними пристроями BESEN EV через один додаток.

EVSE Pro підтримує щоденне керування зарядкою, налаштування зарядного пристрою, доступ користувачів та

сумісні функції управління енергією для домашніх користувачів та проектів заряджання в житлових приміщеннях.

   

Один додаток для Щоденна зарядка електромобілів

EVSE Pro допомагає користувачам керувати сумісними зарядними пристроями BESEN EV зі своїх телефонів. Користувачі можуть запускати або зупиняти зарядку, встановлювати графіки зарядки, переглядати стан зарядки та керувати доступом до зарядних пристроїв.

Для дистриб'юторів, установників та постачальників послуг заряджання в житлових приміщеннях, EVSE Pro додає керування за допомогою додатків, керування користувачами та підтримувані функції управління енергією до сумісних зарядних пристроїв BESEN.

*Доступні функції залежать від моделі зарядного пристрою, конфігурації виробу та дозволів користувача.

Що ви можете зробити з EVSE Pro

Запуск та зупинка сеансу заряджання електромобіля за допомогою застосунку EVSE Pro

Розпочніть або зупиніть сеанс заряджання та налаштуйте підтримувані параметри заряджання з програми.

Налаштування графіка заряджання електромобілів за допомогою застосунку EVSE Pro

Виберіть, коли починати та припиняти заряджання, щоб воно відповідало щоденному розпорядку або планам електроенергії.

Перегляд стану заряджання електромобіля та використання енергії в додатку EVSE Pro

Перевірте потужність заряджання, споживання енергії, час заряджання та поточний стан зарядного пристрою.

Перегляд попередніх сеансів заряджання електромобілів у застосунку EVSE Pro

Перегляньте попередні сеанси заряджання та доступну інформацію про енергію та вартість.

Спільне використання зарядного пристрою для електромобілів для затверджених користувачів через додаток EVSE Pro

Надайте доступ до зарядного пристрою схваленим членам сім'ї, мешканцям або іншим користувачам.

Керування динамічним балансуванням навантаження та сонячною зарядкою за допомогою застосунку EVSE Pro

Керуйте підтримуваними налаштуваннями динамічного балансування навантаження та сонячної зарядки для сумісних житлових проектів.

EVSE Pro для різних Потреби в зарядці для житлових приміщень

evse-pro-app-home-elektromashchadka-zariadeniya-zariadeniya-pro

Підключіть та керуйте сумісним домашнім зарядним пристроєм BESEN зі свого телефону. Почніть заряджання, встановіть розклад та переглядайте стан заряджання в додатку.

Електромобіль із використанням сонячної зарядки вдома, керований через додаток EVSE Pro

Використовуйте EVSE Pro із сумісним зарядним пристроєм BESEN та необхідною конфігурацією моніторингу енергії для керування підтримуваними режимами сонячної зарядки.

Спільні зарядні станції для житлових електромобілів з керуванням доступом користувачів через додаток EVSE Pro

Надайте доступ до зарядного пристрою затвердженим членам сім'ї, орендарям або іншим користувачам без спільного доступу до основного облікового запису.

Просте налаштування. Прозорі Контроль заряджання.

Користувачі можуть додати сумісний зарядний пристрій BESEN, виконавши кроки підключення в EVSE Pro. Після підключення вони можуть запускати або зупиняти заряджання, встановлювати графіки заряджання, керувати доступом до зарядного пристрою та переглядати стан заряджання.

Монтажники можуть використовувати застосунок для налаштування підтримуваних зарядних пристроїв та конфігурації керування енергоспоживанням під час встановлення.

Кроки налаштування та доступні параметри можуть відрізнятися залежно від моделі зарядного пристрою, типу мережі та конфігурації системи.

Керуйте зарядкою та використанням енергії за допомогою EVSE Pro

Система динамічного балансування навантаження та сонячної зарядки EVSE Pro для управління використанням енергії в побуті та електромобілях
Стандартний режим

Заряджається відповідно до доступного струму та налаштувань зарядного пристрою.

Режим обмеження мережі

Обмежує струм заряджання електромобіля відповідно до налаштованого обмеження струму мережі.

Чистий сонячний режим

Використовує доступну сонячну енергію для заряджання електромобілів. Заряджання може сповільнитися або призупинитися, якщо сонячної енергії недостатньо.

Гібридний режим

Спочатку використовує доступну сонячну енергію та додає живлення від мережі, коли це необхідно для підтримки налаштованого мінімального струму зарядки.

Дані про енергію в реальному часі

Показує доступні дані про зарядку мережі, сонячної енергії, домогосподарств та електромобілів для підтримуваних конфігурацій управління енергією.

Автоматичне керування струмом

Сумісний DLB та система моніторингу енергії регулюють струм зарядки залежно від попиту домогосподарств, обмежень мережі або зміни доступної сонячної енергії.

Переглянути Ваш Дані зарядки

EVSE Pro показує доступну інформацію про зарядку від сумісних зарядних пристроїв BESEN, включаючи потужність зарядки, використання енергії, час зарядки та стан сеансу.

Користувачі також можуть переглядати попередні сеанси заряджання та доступну інформацію про вартість. Ці записи допомагають легше зрозуміти, коли і як використовується зарядний пристрій.

Інформація про нарахування коштів також може допомогти користувачам надати чіткіші деталі під час запиту на встановлення або технічну підтримку.

Доступні дані та функції експорту залежать від моделі зарядного пристрою, версії застосунку та конфігурації системи.

Водій електромобіля переглядає дані заряджання від зарядного пристрою BESEN у застосунку EVSE Pro

Створено для користувачів, установників та житлових проектів

Користувачі можуть керувати сумісними зарядними пристроями BESEN та переглядати стан заряджання зі своїх телефонів.
Просте керування застосунком
Чіткі кроки підключення допомагають користувачам та установникам додавати сумісні зарядні пристрої до застосунку.
проста настройка
Графіки заряджання та підтримувані налаштування можна налаштувати відповідно до різних щоденних потреб заряджання.
Гнучка зарядка
Сумісні конфігурації підтримують динамічне балансування навантаження та функції сонячної зарядки.
управління енергоспоживанням
Власники зарядних пристроїв можуть надавати доступ затвердженим користувачам, не надаючи доступ до основного облікового запису.
Управління доступом користувачів
Стан заряджання та записи допомагають користувачам надавати корисну інформацію під час запиту на підтримку.
Очистити інформацію про підтримку

Знайдіть правильне рішення для заряджання EVSE Pro

Функції EVSE Pro залежать від обраного зарядного пристрою BESEN, цільового ринку та конфігурації проекту. Поділіться своїми вимогами з BESEN, щоб підтвердити сумісні продукти та доступні функції.

Ми можемо допомогти вам переглянути:

  • Сумісні моделі зарядних пристроїв BESEN
  • Вимоги до контролю застосунків
  • Застосування зарядки в житлових приміщеннях
  • Вимоги до доступу користувачів
  • Конфігурації динамічного балансування навантаження
  • Конфігурації сонячної зарядки
  • Монтажна та технічна документація
Що таке EVSE Pro?

EVSE Pro — це мобільний додаток для підключення та керування сумісними зарядними пристроями BESEN для електромобілів. Доступні функції можуть включати керування зарядкою, графіки зарядки, записи зарядки, спільний доступ до зарядних пристроїв та підтримувані налаштування управління енергією.

Які зарядні пристрої BESEN працюють з EVSE Pro?

Сумісність залежить від моделі зарядного пристрою та конфігурації виробу. Зверніться до BESEN або перевірте інформацію про вибраний зарядний пристрій перед покупкою чи встановленням.

Чи можна використовувати EVSE Pro для зарядки сонячною батареєю?

Сонячна зарядка доступна лише за наявності сумісних конфігурацій зарядних пристроїв BESEN та необхідного обладнання для моніторингу енергії. Доступні режими сонячної зарядки можуть відрізнятися залежно від конфігурації системи.

Чи може один зарядний пристрій використовувати кілька людей?

Підтримувані зарядні пристрої можна використовувати разом із затвердженими користувачами через EVSE Pro. Варіанти доступу та дозволи користувачів можуть відрізнятися залежно від моделі зарядного пристрою та версії програми.

Чи можуть установники налаштувати зарядний пристрій через EVSE Pro?

Монтажники можуть налаштувати підтримувані налаштування зарядного пристрою та керування енергоспоживанням через додаток. Доступні налаштування залежать від моделі зарядного пристрою та встановленого обладнання.

Де я можу завантажити EVSE Pro?

Скористайтеся офіційними посиланнями для завантаження, наведеними на цій сторінці. Після встановлення дотримуйтесь інструкцій у посібнику користувача EVSE Pro, щоб створити обліковий запис і додати сумісний зарядний пристрій.

Отримайте підтримку проекту
Швидкий Цитата
Оновіть налаштування файлів cookie
Прокрутка до початку