Kendi ID’n ile mağazalarını oluştur
x
Sorgunuzu Bugün Gönderin
Hızlı Alıntı

EVSE Pro

Uyumlu BESEN EV şarj cihazlarını tek bir uygulama üzerinden bağlayın ve yönetin.

EVSE Pro, günlük şarj kontrolünü, şarj cihazı kurulumunu, kullanıcı erişimini ve daha fazlasını destekler.

Ev kullanıcıları ve konut tipi şarj projeleri için uyumlu enerji yönetimi fonksiyonları.

   

Tek Uygulama Günlük Elektrikli Araç Şarjı

EVSE Pro, kullanıcıların uyumlu BESEN EV şarj cihazlarını telefonlarından kontrol etmelerine yardımcı olur. Kullanıcılar şarj işlemini başlatabilir veya durdurabilir, şarj programları ayarlayabilir, şarj durumunu görüntüleyebilir ve şarj cihazına erişimi yönetebilirler.

Dağıtımcılar, kurulumcular ve konut şarj hizmeti sağlayıcıları için EVSE Pro, uyumlu BESEN şarj ürünlerine uygulama kontrolü, kullanıcı yönetimi ve desteklenen enerji yönetimi işlevleri ekler.

*Kullanılabilir işlevler, şarj cihazı modeline, ürün yapılandırmasına ve kullanıcı izinlerine bağlıdır.

ile Yapabilecekleriniz EVSE Pro

EVSE Pro uygulamasıyla elektrikli araç şarj seansını başlatma ve durdurma

Uygulama üzerinden şarj işlemini başlatın veya durdurun ve desteklenen şarj ayarlarını düzenleyin.

EVSE Pro uygulamasıyla elektrikli araç şarj programı ayarlama

Şarj işleminin ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini günlük rutininize veya elektrik faturalarınıza göre ayarlayın.

EVSE Pro uygulamasında elektrikli araç şarj durumunu ve enerji kullanımını görüntüleme

Şarj gücünü, enerji tüketimini, şarj süresini ve şarj cihazının mevcut durumunu kontrol edin.

EVSE Pro uygulamasında önceki elektrikli araç şarj seanslarını inceleme

Önceki şarj seanslarını ve mevcut enerji ve maliyet bilgilerini inceleyin.

EVSE Pro uygulaması aracılığıyla onaylanmış kullanıcılarla elektrikli araç şarj istasyonuna erişimi paylaşma.

Onaylanmış aile üyelerine, ev sakinlerine veya diğer kullanıcılara şarj cihazına erişim izni verin.

EVSE Pro uygulaması ile dinamik yük dengeleme ve güneş enerjili şarj işlemlerini yönetin.

Uyumlu konut projeleri için desteklenen dinamik yük dengeleme ve güneş enerjisiyle şarj ayarlarını yönetin.

Farklı Kullanım Alanları için EVSE Pro Konut Şarj İhtiyaçları

evse-pro-app-home-ev-şarjı

Uyumlu bir BESEN ev şarj cihazını telefonunuzdan bağlayın ve yönetin. Şarj işlemine başlayın, bir program ayarlayın ve uygulamada şarj durumunu görüntüleyin.

EVSE Pro uygulaması üzerinden yönetilen güneş enerjili ev şarj sistemi kullanan elektrikli araç.

Desteklenen güneş enerjili şarj modlarını yönetmek için EVSE Pro'yu uyumlu bir BESEN şarj cihazı ve gerekli enerji izleme yapılandırmasıyla birlikte kullanın.

Kullanıcı erişimi EVSE Pro uygulaması üzerinden yönetilen, paylaşımlı konut tipi elektrikli araç şarj cihazları.

Onaylanmış aile üyelerine, kiracılara veya diğer kullanıcılara ana hesabı paylaşmadan şarj cihazına erişim izni verin.

Basit Kurulum. Şeffaf Şarj Kontrolü.

Kullanıcılar, EVSE Pro'daki bağlantı adımlarını izleyerek uyumlu bir BESEN şarj cihazı ekleyebilirler. Bağlantı kurulduktan sonra, şarjı başlatabilir veya durdurabilir, şarj programları ayarlayabilir, şarj cihazına erişimi yönetebilir ve şarj durumunu görüntüleyebilirler.

Kurulum ekipleri, kurulum sırasında desteklenen şarj cihazı ayarlarını ve enerji yönetimi yapılandırmalarını tamamlamak için uygulamayı kullanabilirler.

Kurulum adımları ve mevcut ayarlar, şarj cihazı modeline, ağ türüne ve sistem yapılandırmasına göre değişiklik gösterebilir.

Şarj ve Enerji Kullanımını Yönetin EVSE Pro

EVSE Pro, ev ve elektrikli araç enerji kullanımını yönetmek için dinamik yük dengeleme ve güneş enerjisiyle şarj sistemi.
standart Mod

Mevcut akıma ve şarj cihazı ayarlarına göre şarj eder.

Izgara Kısıtlama Modu

Yapılandırılmış şebeke akımı limitine göre elektrikli araç şarj akımını sınırlar.

Saf Güneş Modu

Elektrikli araç şarjı için mevcut güneş enerjisini kullanır. Güneş enerjisi yetersiz olduğunda şarj işlemi yavaşlayabilir veya durabilir.

Hibrit Mod

Öncelikle mevcut güneş enerjisini kullanır ve yapılandırılmış minimum şarj akımını korumak için gerektiğinde şebeke elektriğini ekler.

Canlı Enerji Verileri

Desteklenen enerji yönetim yapılandırmaları için mevcut şebeke, güneş enerjisi, ev ve elektrikli araç şarj verilerini gösterir.

Otomatik Akım Kontrolü

Uyumlu bir DLB ve enerji izleme sistemi, hane halkı talebi, şebeke sınırları veya mevcut güneş enerjisi değiştikçe şarj akımını ayarlar.

Görüntüle Verileri Şarj Etme

EVSE Pro, uyumlu BESEN şarj cihazlarından elde edilebilecek şarj bilgilerini gösterir; bu bilgiler arasında şarj gücü, enerji kullanımı, şarj süresi ve oturum durumu yer alır.

Kullanıcılar ayrıca önceki şarj seanslarını ve mevcut maliyet bilgilerini de inceleyebilirler. Bu kayıtlar, şarj cihazının ne zaman ve nasıl kullanıldığını anlamayı kolaylaştırır.

Şarj bilgileri, kullanıcıların kurulum veya teknik destek talebinde bulunurken daha net ayrıntılar vermelerine de yardımcı olabilir.

Kullanılabilir veriler ve dışa aktarma işlevleri, şarj cihazı modeline, uygulama sürümüne ve sistem yapılandırmasına bağlıdır.

Bir elektrikli araç sürücüsü, EVSE Pro uygulamasında BESEN elektrikli araç şarj cihazından gelen şarj verilerini görüntülüyor.

Kullanıcılar, montajcılar ve konut projeleri için tasarlanmıştır.

Kullanıcılar, uyumlu BESEN şarj cihazlarını telefonlarından yönetebilir ve şarj durumunu görüntüleyebilirler.
Kolay Uygulama Kontrolü
Açık ve anlaşılır bağlantı adımları, kullanıcıların ve kurulumcuların uygulamaya uyumlu şarj cihazları eklemesine yardımcı olur.
Kolay Kurulum
Şarj programları ve desteklenen ayarlar, farklı günlük şarj ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.
Esnek Şarj
Uyumlu konfigürasyonlar, dinamik yük dengeleme ve güneş enerjisiyle şarj etme işlevlerini destekler.
Enerji yönetimi
Şarj cihazı sahipleri, ana hesabı paylaşmadan onaylanmış kullanıcılara erişim izni verebilirler.
Kullanıcı Erişim Denetimi
Şarj durumu ve kayıtları, kullanıcıların destek talebinde bulunurken faydalı bilgiler sağlamasına yardımcı olur.
Açık Destek Bilgileri

Doğru EVSE Pro Şarj Çözümünü Bulun

EVSE Pro fonksiyonları, seçilen BESEN şarj cihazına, hedef pazara ve proje yapılandırmasına bağlıdır. Uyumlu ürünleri ve mevcut fonksiyonları doğrulamak için gereksinimlerinizi BESEN ile paylaşın.

İncelemenizde size yardımcı olabiliriz:

  • Uyumlu BESEN şarj cihazı modelleri
  • Uygulama kontrolü gereksinimleri
  • Konut tipi şarj uygulamaları
  • Kullanıcı erişim gereksinimleri
  • Dinamik yük dengeleme yapılandırmaları
  • Güneş enerjisiyle şarj konfigürasyonları
  • Kurulum ve teknik belgeler
EVSE Pro nedir?

EVSE Pro, uyumlu BESEN EV şarj cihazlarına bağlanmak ve bunları yönetmek için kullanılan bir mobil uygulamadır. Kullanılabilir işlevler arasında şarj kontrolü, şarj programları, şarj kayıtları, şarj cihazı paylaşımı ve desteklenen enerji yönetimi ayarları yer alabilir.

EVSE Pro ile hangi BESEN şarj cihazları uyumludur?

Uyumluluk, şarj cihazı modeline ve ürün yapılandırmasına bağlıdır. Satın almadan veya kurulum yapmadan önce BESEN ile iletişime geçin veya seçtiğiniz şarj cihazının ürün bilgilerini kontrol edin.

EVSE Pro'yu güneş enerjisiyle şarj için kullanabilir miyim?

Güneş enerjisiyle şarj, yalnızca uyumlu BESEN şarj cihazı konfigürasyonları ve gerekli enerji izleme donanımıyla mümkündür. Kullanılabilir güneş enerjisiyle şarj modları, sistem konfigürasyonuna göre değişiklik gösterebilir.

Birden fazla kişi aynı şarj cihazını kullanabilir mi?

Desteklenen şarj cihazları, EVSE Pro aracılığıyla onaylanmış kullanıcılarla paylaşılabilir. Erişim seçenekleri ve kullanıcı izinleri, şarj cihazı modeline ve uygulama sürümüne göre değişiklik gösterebilir.

Kurulumcular şarj cihazını EVSE Pro üzerinden yapılandırabilir mi?

Kurulumcular, desteklenen şarj cihazı ve enerji yönetimi ayarlarını uygulama üzerinden tamamlayabilirler. Kullanılabilir ayarlar, şarj cihazı modeline ve kurulu donanıma bağlıdır.

EVSE Pro'yu nereden indirebilirim?

Bu sayfada verilen resmi indirme bağlantılarını kullanın. Kurulumdan sonra, bir hesap oluşturmak ve uyumlu bir şarj cihazı eklemek için EVSE Pro kullanıcı kılavuzunu takip edin.

Proje Desteği Alın
Hızlı Alıntı
Çerez tercihlerini güncelle
En gidin